ROZVRH

O nás

Plejs for dance je tanečno - pohybové štúdio v centre Trenčína.  Ako jediné štúdio v Trenčíne zastrešuje rôznorodé tanečné štýly ako sú pole dance, ľudové tance a moderné tance a iné. Každý deň sa môžete každý deň tešiť na pestrú ponuku rôznych kurzov a lekcii so skúsenými inštruktormi.

Plejs for dance je štúdio s priateľskou atmosférou a precíznom prístupom. Naším klientom vychádzame maximálne v ústrety. Organizujeme pravidelne víkendové workshopy kde sa snažíme priniesť možnosť vyskúšať si nové veci, pohyby, techniky, štýly mnohokrát také, ktoré v Trenčíne nikde nenájdete.

Plejs for dance je taktiež multifunkčný. Nájdete u náš 9 statických/spinových tyčí, ktoré sa dajú odmontovať aby priestor slúžil ako tanečná sála. Taktiež u nás nájdete mnoho športových a fitness doplnkov slúžiacich pre všetky druhý športov ktoré ponúkame Pole Fitness, Flexi, Jóga. Taktiež je to priestor kde spoznáte nové priateľstvá, výzvy, nádherné štýly tanca, športu. To všetko ti umožňuje priestor priamo pre teba Plejs for you/ Plejs for dance.