ROZVRH

Flexi

Primárne karty

flexi online

Lekcie sú zamerané na zlepšenie flexibilitily a mobility celého tela. Ak máte pocit, že vaše telo je poskracované, stuhnuté a chceli by ste získať plný rozsah pohybov tak práve tieto lekcie sú pre vás určene. Vďaka týmto lekciám bude vaše telo pružnejšie a pevnejšie. Pravidelne zlepšovanie flexibility a mobility tela urýchlenie regenerácie svalov, zlepšenie pohyblivosti jednotlivých kĺbov a je to taktiež dobrá prevencia pred zraneniami. 

Lekcie budú v malých skupinách pre dosiahnutie individuálneho pristúpu ako keby sme spoločne v priestoroch štúdia. V pohodlí domova sa spoločne ponaťahujeme cez aplikáciu Zoom. V prípade ak nemáte pomôcky ako sú popruhy a bloky nemusíte sa obávať, všetky pomôcky ktoré budete potrebovať nájdete aj doma. Vždy pred každou hodinou budeme informovať aké pômocky budete potrebovať.

Všetký online lekcie majú jednotnú cenu 4€ a je možné využiť aj našu špecialnu permanentku, ktorá platí na všetky online lekcie. V prípade záujmu zakúpiť si permamentku nás prosím kontaktujte. 

Lekcie vás poprosíme uhradiť na účet, ktorý nájdete v potvrdzovacom emaily po prihlásení na lekciu. Ako variabilný symbol prosím zadajte kód lekcie. V prípade, že chcete na lekciu využiť permanentku, poprosíme vás informovať nás o tom cez správú alebo email.

Nezabudnite nám poslať potvrdenie o platbe aby sme vám mohli poslať link cez ktorý sa jednoducho prihlásite na online lekciu.

Typ: 
data
Max. počet ľudí: 
10
Termín: 
8.4.2021
Lekcia: 
Open class
Deň a čas: 
štvrtok 18:30-19:30
Dátum: 
08.04.2021 -
18:30 - 19:30
Náročnosť: 
online
Tréner: 
Kristína
Cena: 
4,00€
Zrušiť
FLEXI ONLINE