ROZVRH

Flexi

Primárne karty

flexi online

Lekcie sú zamerané na zlepšenie flexibilitily a mobility celého tela. Ak máte pocit, že vaše telo je poskracované, stuhnuté a chceli by ste získať plný rozsah pohybov tak práve tieto lekcie sú pre vás určene. Vďaka týmto lekciám bude vaše telo pružnejšie a pevnejšie. Pravidelne zlepšovanie flexibility a mobility tela urýchlenie regenerácie svalov, zlepšenie pohyblivosti jednotlivých kĺbov a je to taktiež dobrá prevencia pred zraneniami. 

Lekcie budú v malých skupinách pre dosiahnutie individuálneho pristúpu ako keby sme spoločne v priestoroch štúdia. V pohodlí domova sa spoločne ponaťahujeme cez aplikáciu Zoom. V prípade ak nemáte pomôcky ako sú popruhy a bloky nemusíte sa obávať, všetky pomôcky ktoré budete potrebovať nájdete aj doma. Vždy pred každou hodinou budeme informovať aké pômocky budete potrebovať.

Všetký online lekcie majú jednotnú cenu 5€ a je možné využiť aj naše permanentky. V prípade záujmu zakúpiť si permamentku nás prosím kontaktujte na info@plejsfordance.sk

Lekcie vás poprosíme uhradiť na účet, ktorý nájdete v potvrdzovacom emaily po prihlásení na lekciu. Ako variabilný symbol prosím zadajte kód lekcie. V prípade, že chcete na lekciu využiť permanentku, poprosíme vás informovať nás o tom cez správú alebo email.

Cez správu alebo email vás poprosíme poslať potvrdenie o platbe, následne vám na mail pošleme link, cez ktorý sa jednoducho prihlásite na lekciu.
 

Typ: 
data
Max. počet ľudí: 
10
Termín: 
19.11.2020
Lekcia: 
Open class
Deň a čas: 
štvrtok 18:20-19:20
Dátum: 
19.11.2020 -
18:20 - 19:20
Náročnosť: 
online
Tréner: 
Kristína
Cena: 
3,50€
Zrušiť
FLEXI ONLINE